butelka2

Konferencje organizowane przez KIGPR

Środa, 14 marca 2018

Bieżąca informacja o organizacji wiosennej konferencji w Uzdrowisku Wysowa-Zdrój

Szanowni Państwo.
 
Trwają przygotowania do wiosennej Ogólnopolskiej Konferencji Producentów Wód  i Napojów. Jak pisaliśmy w poprzednich informacjach , konferencja odbędzie się w dniach 19 i 20 kwietnia 2018 w Uzdrowisku Wysowa-Zdrój  i będzie połączona z organizacją Walnego Zgromadzenia KIGPR.
 
W tym roku nie będziemy rezerwowali noclegów w imieniu uczestników konferencji. Okazało się , że zasada ta wprowadzona tytułem eksperymentu w roku 2017 miała wiele wad a głownie chodziło o to , że Izba musiała płacić za zarezerwowane ale niewykorzystane pokoje a takich przypadków było niestety dość dużo.
W związku z powyższym zarezerwowaliśmy dla Państwa w Uzdrowisku Wysowa-Zdrój miejsca dla około 80 osób w budynku głównym uzdrowiska oraz 30 pokoi jednoosobowych w budynkach znajdujących się na terenie uzdrowiska. Pokoje dla 80 osób w budynku głównym to w większości pokoje dwuosobowe ale jest też do dyspozycji kilka apartamentów. Ceny zostały ustalone na poziomie 120 zł/osobę dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym oraz 180 zł./osobę w sytuacji samodzielnego korzystania z pokoju. Ceny te nie dotyczą rezerwacji w budynkach przyległych ale nie wykluczone ,że będą takie same.
Podajemy pełne dane informacyjne dla rezerwacji noclegów na konferencję:
 

Prosimy dzwonić w godz. 7-15 od poniedziałku do piątku tel. 606-133-033  lub  668-023-572, 18 353-24-84  wew. 5050, 5011

 

Przy rezerwacji proszę powołać się na hasło : Konferencja KIGPR
 
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 

Trwają przygotowania do zamknięcia agendy konferencji ale potrwa to zapewne jeszcze do przyszłego tygodnia. W programie jest między innymi bardzo ciekawa prelekcja Pani dr Teresy Latour z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego oraz Pani Profesor Krystyny Cybulskiej z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.  
 
Głównym sponsorem konferencji będzie firma Sidel która też przedstawi swoją ofertę technologiczną.
 
Dokładamy wszelkich starań aby każdy uczestnik konferencji otrzymał najnowsze wydanie naszego naukowego kwartalnika „Źródło” w którym znajdziecie Państwo sporo ciekawych artykułów łącznie z podsumowaniem roku 2017 przez firmę KPMG.
Zgodnie z ustaleniami z dyrekcją Uzdrowiska Wysowa-Zdrój , uczestnicy konferencji będą mogli zobaczyć nowoczesną linie technologiczną o wydajności 10 000 szt. butelek na godzinę. Linia została zainstalowana za dość atrakcyjną cenę co może zaciekawić małe i średnie firmy.
 
Już niedługo zostanie podany do wiadomości Państwa kwestionariusz uczestnictwa. Cena konferencji wraz z bankietem została skalkulowana na poziomie 550 złotych od osoby.
 

Zarząd KIGPR 

wróć do listy aktualności