butelka2

Konferencje organizowane przez KIGPR

Niedziela, 19 listopada 2017

Podziękowania za udział w Konferencji Rytro-2017

Szanowni Państwo.
 
W imieniu zarządu KIGPR wyrażam głębokie   podziękowanie wszystkim uczestnikom Wielkiej Ogólnopolskiej Konferencji Producentów Wód i  Napojów – Rytro 2017 za udział i zaangażowanie w tej ważnej  dla naszej branży imprezie.
 
Ogółem w konferencji uczestniczyło 155 osób reprezentujących 62 firmy z kraju i zagranicy. Po raz pierwszy w konferencji uczestniczyli tak licznie  członkowie Rady Naukowej powołanej do życia w maju br. W czasie konferencji wygłoszono 17 referatów połączonych z panelami dyskusyjnymi. Część z nich została już opublikowana na tej stronie internetowej w zakładce aktualności a  kilka najważniejszych znajdziecie Państwo w nowym numerze „Źródła” który  przygotowujemy do druku jeszcze w tym roku.
 
Wyrażam także wielkie podziękowanie Zarządowi firmy „Muszynianka” za udostępnienie do zwiedzania swojego zakładu produkcyjnego uczestnikom konferencji. Ten punkt programu podniósł rangę i znaczenie  naszego branżowego  święta i przyczynił się do wzrostu prestiżu Izby.
 
Poczytujemy sobie za zaszczyt ,że wielu uczestników konferencji przysłało do KIGPR podziękowania za dobrą organizację konferencji. Z pośród tych listów wybrałem do publikacji list z firmy Victoria Cymes.
 
Podziękowanie
dla Pana Stanisława Bizoń
 
Vice Prezes firmy Victoria Cymes sp. z o.o., Pan Lech Krukowski  wraz z pracownikami , pragnie złożyć Panu serdeczne podziękowania za trud i wkład włożony podczas organizacji Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia oraz Konferencji KIG PR w Rytrze.
Dzięki Pana zaangażowaniu mieliśmy możliwość uczestniczenia w wielu panelach dyskusyjnych, gdzie swoją wiedzą i doświadczeniem podzielił się z nami kwiat polskiej nauki i innowacyjności. Dodatkowymi atutami Konferencji była możliwość obejrzenia najnowszej linii technologicznej firmy „Krones”, w Zakładzie Produkcyjnym „Muszynianka”, oraz wybór przepięknego miejsca organizacji Konferencji w Hotelu „Perła Południa” w Rytrze, skąd roztaczał się majestatyczny widok na polskie góry. Konferencja KIG PR pozwoliła nam na poszerzenie horyzontów i znajomości najnowszej technologii rozlewnictwa wód i napojów, oraz nawiązanie jak najbardziej nieodzownych (potrzebnych, cenionych) kontaktów z przedstawicielami innych firm, co bez Pana pomocy i oddania byłoby niezwykle trudnym zadaniem.
Jeszcze  raz  bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w evencie oraz mamy nadzieję, że przyszłoroczna Konferencja KIG PR będzie się cieszyła jeszcze większym powodzeniem (okaże się jeszcze większym sukcesem).
 
                                                                                Vice Prezes Victorii Cymes sp. z o.o.                                                                                   Lech Krukowski 
 

Poniżej krótki fotoreportaż z konferencji:

 

 

Zarząd KIGPR

 

wróć do listy aktualności