butelka2

Konferencje organizowane przez KIGPR

Wtorek, 03 stycznia 2017

Konferencje KIGPR w roku 2017

Szanowni Państwo.

Utworzyliśmy na naszej stronie nowe okno na którym będą ogłaszane wszystkie informacje dotyczące konferencji organizowanych przez KIGPR.

W dniu dzisiejszym przekazuję Państwu wstępną informację o  planowanych  konferencjach w roku 2017.

1. Została ustalona data wiosennej konferencji KIGPR  na dzień 25 kwietnia br. Konferencja ta  będzie połączona ze Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Członków KIGPR które zgodnie z paragrafem 22.p.2 Statutu Izby musi się odbyć do dnia 30 kwietnia. Wstępnie przewidujemy, że Walne Zgromadzenie odbędzie się w dniu 25 kwietnia br. po południu a następnie jeszcze w tym samym dniu o godzinie 19-tej przewidywany jest jak co roku uroczysty bankiet. Właściwa konferencja rozpocznie się w dniu 26 kwietnia o godzinie 9.00-tej rano i wg naszych przewidywań potrwa do pory obiadowej. Szczegóły konferencji zostaną   podane do wiadomości wszystkich członków oraz gości Izby jeszcze w tym miesiącu. Miejscem Konferencji będzie luksusowy hotel Senator w Starachowicach.

 

Osoby zainteresowane wystąpieniem merytorycznym na konferencji prosimy o kontakt  mailowy z Izbą lub telefoniczny z prezesem Izby.

2. Jesienna konferencja KIGPR przewidywana jest jak co roku  na przełomie września i października.

W tym miejscu była informacja ,że jesienna konferencja odbędzie sie w Arłamowie  na Pogórzu   Przemyskim , jednak oferta która przyszła do nas od właścicieli ośrodka w Arłamowie  przekracza mozliwości finansowe Izby więc zmuszeni jesteśmy do ustalenia nowej lokalizacji.

 

Zarząd KIGPR

 

wróć do listy aktualności